ingaming

Plany na najbliższe miesiące

Głównie będzie o tym, czego możecie spodziewać się na naszej stronie w najbliższym kwartale oraz co sądzimy o naszych dotychczasowych działaniach. Jeżeli kogoś to nie interesuje, to proponuję mu z czystym sumieniem tego nie czytać. W innym wypadku, zapraszam do lektury. Jest kilka niespodzianek.

 

Zakończenie współpracy z Adaptive

 

Podejmując w kwietniu współpracę z Adaptive eSports, oczekiwaliśmy stopniowego rozwoju drużyny w zakresie wyników jak i samej marki. Chcieliśmy mieć partnera, który korzystając z naszych pomysłów, będzie w stanie ugruntować swoją pozycję na scenie regionalnej. Początki były dość obiecujące. Mimo braku wyników, zespół nadal rozwijał swojego fanpage’a, tworzył swoją docelową grupę fanów, przyjmował nowe drużyny – co w konsekwencji zaowocowało nawet przekształceniem teamu w gaming. Niestety, wraz z nadejściem sierpnia, coś zaczęło się psuć na linii Adaptive – Ingaming. Docierało do nas coraz mniej informacji, a fanpage zaczął świecić pustkami. Efektem tego jest podjęcie przez nas decyzji o zakończeniu współpracy.

 

Współpraca z ExiVision

 

ExiVision jako gaming pozytywnie nas zaskakuje. Niektórzy dalej zarzucają EV posiadanie słabych graczy. Jak się jednak okazuje, tego typu plotki nie są ważne, gdy dochodzi do kwestii utrzymania organizacji na powierzchni. To własnie zaangażowanie i chęci do działania, jakie wykazują ludzie odpowiedzialni za EV spowodowały, że nasza współpraca nadal trwa i zapewne trwać będzie jeszcze przez jakiś czas. Są swoistym przykładem na to, że do prowadzenia stabilnie działającego gamingu nie potrzeba wielkich funduszy, tylko racjonalnego podejścia do ich wydatkowania.

 

Rozpoczęcie współpracy z Hivelion

 

Hivelion to dość nowy portal e-sportowy na polskiej scenie. Obecnie skupia się głównie na publikowaniu informacji prosto z profesjonalnej sceny CS:GO. W najbliższym czasie zamierza poszerzyć swoją ofertę, także o inne działy. W planach są także bardziej zaawansowane projekty, które naszym zdaniem, mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, o ile faktycznie dojdą do skutku. Nasza współpraca będzie głównie polegała na: wymianie informacjami oraz promowaniu portalu hivelion.com.

 

Co dalej z One Tap Cup?

 

Na chwilę obecną możemy zdradzić tylko tyle, że na pewno nie będziemy prowadzili oficjalnego patronatu medialnego, podczas 2 edycji, która jest w planach. Będziemy jednak działać nadal przy One Tap Cup, jako partner strategiczny. Po rozmowach z N4T3R’em (właścicielem OTC) odnośnie pierwszej edycji, doszliśmy do wniosku, że należy w pierwszej kolejności poprawić kilka elementów, które zawiodły w trakcie jej trwania. Dodamy tylko, że formuła turnieju ulegnie drobnym zmianom (chociaż nadal będzie to tradycyjne 5 na 5).

 

Porządki na stronie

 

Wraz z zakończeniem jednej współpracy, zdecydowaliśmy się na zrobienie porządków także w kwestii partnerów. Część logotypów zniknęło z naszego działu „partnerzy”. Były to głównie zespoły nieaktywne, które już od dłuższego czasu nie wykazywały oznak funkcjonowania. Usunęliśmy także kilka nieużywanych zakładek z menu głównego oraz kilka streamów, które od dłuższego czasu nie były aktywne.

 

Nowa seria artykułów

 

Coś, co próbujemy opublikować na Ingaming chyba już od pół roku – niestety, ciągle nie mamy wystarczającej ilości czasu, żeby wprowadzić to w życie. Na chwilę obecną, prace nad nową serią artykułów są obecnie ukończone w 50%. Nie chcemy się z tym zbytnio spieszyć, ponieważ naszym głównym celem jest przygotowanie tekstów zrozumiałych dla osób w różnym wieku. Tematyka tam zawarta, ma stanowić swoistą pomoc dla graczy lub drużyn e-sportowych.

 

Coś jeszcze?

 

Nadal jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Jeżeli masz coś ciekawego do zaoferowania, to zapraszamy do kontaktu drogą mailową (bezpieczniejsza forma) lub poprzez nasz fanpage.

 

 

 

 

Nisu

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.