USŁUGI

Blog Ingaming z myślą o partnerach i projektach z którymi współpracuje, zdecydował się na wprowadzenie kilku usług. Mają one dwa główne zadania. Pierwszym  z nich, jest oczywiście wspieranie polskiej sceny esportowej oraz gamingowej. Drugim – zarabianie pieniędzy, które zostaną przeznaczone na dalsze funkcjonowanie bloga. Nikogo nie zmuszamy do korzystania z naszych usług – jeżeli jednak uważasz, że robimy dobrą robotę i chcesz nas wesprzeć, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Grafiki

Jeżeli poszukujesz kogoś, kto wykona dla Ciebie: baner, awatar, logotyp czy inny rodzaj grafiki, to zapraszamy do skorzystania z usług graficznych Kingprojects. Jest to dość nowy projekt, prowadzony przez naszego dobrego znajomego. Dodatkowo, za część tworzonych tam grafik, odpowiada także właściciel Ingaming – Nisu (macie więc gwarancję, że nikt was nie oszuka). Dla partnerów oraz projektów współpracujących z Ingaming, zostały przewidziane rabaty. Cały cennik jak i przykładowe projekty graficzne, znajdziecie na: kingprojects.pl.

 

Teksty

Chcesz mieć ciekawy artykuł lub wpis dotyczący: esportu lub gamingu? A może potrzebujesz zapełnić swoją stronę treścią? W takim razie zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzgodnienia szczegółów przygotowania odpowiednich tekstów. Koszt stworzenia jednego tekstu wynosi około 20 zł.

 

Strategia rozwoju projektu esportowego

Masz drużynę, ale nie wiesz jak ją wypromować? Posiadasz organizację ale nie masz pojęcia jak ją rozwinąć? Chcesz utworzyć własny projekt esportowy, ale nie wiesz od czego zacząć? Napisz do nas, a my z chęcią pomożemy uporać się Tobie z wyżej wymienionymi problemami. W ramach tej usługi, otrzymasz od nas odpowiednie: porady, pomysły, a także szereg materiałów oraz przykładów, które mogą się Tobie przydać! Koszt tej usługi zależy głównie od poziomu zaawansowania, jaki reprezentuje Twoja drużyna/organizacja/projekt esportowy.

 

Materiały promocyjne

W przypadku gdy posiadasz drużynę i chcesz znaleźć dla niej organizację, bardzo dobrym pomysłem jest przygotowanie odpowiedniej prezentacji, która będzie w stanie przekazać wszystkie najważniejsze informacje na temat graczy jak i planów zespołu na najbliższe miesiące. Koszt stworzenia takiej prezentacji waha się w granicach od 50 do 100 zł.

 

Fanpage esportowy

Jeżeli masz drużynę, ale nie masz fanpage’a lub dopiero zamierzasz utworzyć swoją pierwszą organizację lub inny projekt esportowy, to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę. Na chwilę obecną dysponujemy kilkoma fanpage’ami, które z chęcią przekażemy w ręce kogoś, kto będzie w stanie je dalej rozwijać. Jeżeli jesteś zainteresowany, to zgłoś się do nas!