Media

ingaming

Znak graficzny Ingaming

Poniżej zamieszczamy wszystkie dostępne warianty naszego logo. Grafiki są własnością strony Ingaming (ingaming.com.pl), która to posiada pełne prawa do znaku Ingaming jak i jego edycji. Bez zgody właściciela można wykorzystywać poniższe wersje w: newsach, artykułach, postach oraz poradnikach odnoszących się bezpośrednio do działań bloga Ingaming. W przypadku innych działań marketingowych, należy najpierw uzyskać zgodę właściciela na wykorzystanie logotypu Ingaming we własnych pracach.

Logo w wersji standardowej

Podstawowa wersja składa się z sygnetu w kolorze błękitnym #00a3ff i napisu z nazwą Ingaming w kolorze szarym #282828 (font: Fira Sans), który znajduje się pod sygnetem. Całość powinna być umieszczona na jasnym tle.

Możliwe jest także wykorzystanie grafiki, która jest cała w kolorze czarnym lub białym.

ingaming

Logo w wersji horyzontalnej

Wersja horyzontalna ma takie same barwy jak standardowa. składa się z sygnetu w kolorze błękitnym #00a3ff i napisu z nazwą Ingaming w kolorze szarym #282828 (font: Fira Sans), który znajduje się z prawej strony sygnetu. Logo powinno znajdować się na jasnym tle.

Możliwe jest także wykorzystanie grafiki, która całkowicie jest w kolorze czarnym lub białym.
ingaming

ingaming

Pytania?

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu: poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie, drogą mailową lub w wiadomości prywatnej na twitterze/facebooku. Wygląd przedstawionych powyżej grafiki może z czasem ulec zmianie.