TOAZ

Toaz-Ingaming

Toaz to drużyna e-sportowa, która nie czuje strachu przed nowymi wyzwaniami. Jesteśmy dość młodym zespołem na scenie CS:GO, jednak posiadamy bogate doświadczenie w samej grze. Mamy ambicję i chęci by zaprezentować się w przyszłości, na największych, światowych turniejach online jak i offline. Wierzymy, że razem możemy osiągnąć coś wspaniałego na scenie profesjonalnego e-sportu.

Facebook: Toaz-Ingaming

Stream: brak

E-mail: brak

 

Menedżer:

Bartek “Zwaa” Próchniewicz

Trenerzy:

Paweł “vaultpriest” Rutkowski – W tematyce e-sportu i rozwoju osobistego siedzi od wczesnej młodości. Zawodowo jest trenerem biznesu w banku oraz coachem (po godzinach). W Toaz wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu psychologii, coachingu i szkolenia do stworzenia podstaw pod profesjonalny zespół e-sportowy.
Jakub “Mistigiusz” Polak – Bardziej znany jako caster, streamer oraz gracz CS:GO. Swoje doświadczenie w zakresie analizowania gier, wykorzystuje teraz podczas tworzenia nowych taktyk dla zespołu Toaz.

Skład:

Dawid “Davii” Warmbier – Zdaniem całej drużyny, jeden z najlepszych zawodników w tym zespole. Cokolwiek nie dałbyś Daviemu, on zawsze to dobrze wykorzysta, nawet bombę.
Jakub “Jcob” Pilarski – Nieoficjalny support drużyny. Mimo iż nie zawsze świeci dobrą formą, bywa często niedocenionym elementem naszego składu. W najgorszych momentach potrafi się zebrać w sobie i wygrać ważne rundy oraz clutche.
Bartłomiej “nervo” Cysewski – Kapitan drużyny. Podejmuje tutaj wszystkie najważniejsze decyzje. Zrobił bardzo wiele na samym początku, gdy ta drużyna dopiero powstawała. Czasami układa nowe taktyki, ale o wiele częściej korzysta z możliwości zrobienia ACE’a. Jak sam twierdzi, jeżeli zaistnieje taka możliwość, to nie pogardzi zagraniem typu: ninja defuse.
Kamil “Yup” Rzepiński – Prawdziwy Entry Fragger. Lubi grać z AWP, ale co jest istotniejsze, potrafi nią zagrać. Podobnie jak w przypadku snajperki, jest także jednym z niewielu miłośników polowania na terrorystów z Desert Eaglem. Często zachwyca cały team swoimi ace’ami.
Kacper “K1PER” Brzozowski – Lurker z wyboru, a zarazem gracz świetny aimowo. Jego największym atutem jest pewność siebie i umiejętność skupienia się, niezależnie od panujących warunków. Pozwoliło mu to wygrać już niejednego clutcha i zapewne pozwoli w przyszłości ugrać następne.

Rezerwa:

Kacper “Neuron” Słomiński – Najczęściej gra w teamie jako sniper. W trakcie gry odznacza się umiejętnościami, które pozwalają mu zmotywować drużynę, nawet w najgorszych momentach. Jest także uzdolniony skillowo. Nie raz już zdarzało się, że Neuron ku uciesze całego teamu, wygrywał praktycznie sam, całe mecze dla Toaz.

 

Osiągnięcia:

2. miejsce – eSkill Cup 2015 – 25.10.2015 r.

 

Sponsorzy & Partnerzy:

 

 

Dodaj komentarz