1stCav eSport Club nowym partnerem!

Dzisiejszego dnia możemy oficjalnie ogłosić, że nawiązaliśmy partnerstwo z jedną z najstarszych organizacji e-sportowych, działających bez przerwy na polskiej scenie od 2005 roku. Oczywiście mowa tutaj o 1stCav eSport Club. Młodszym graczom niewiele pewnie mówi ta nazwa, starsi stażem, powinni pamiętać ten bardzo specyficzny klan, który w 2010 roku zyskał osobowość prawną (oznacza to, że możemy nazywać kawalerię profesjonalnym multigamingiem).

 

Największa popularność organizacji przypadła na lata 2009 i 2010. W tym okresie, 1stCav wyrobił sobie silną markę, dzięki bardzo dobrym występom ówczesnej dywizji FIFA, w skład której wchodzili tacy gracze jak: HEDROXXPrimolHaziLukisportfanCTrL. Niestety w momencie odejścia wirtualnych piłkarzy, słuch w mediach społecznościowych o tej organizacji, praktycznie zanikł.

 

Nie oznaczało to jednak, że Pierwsza Kawaleria zniknęła z powierzchni ziemi. Dalej działała, jednak bardziej stawiała na niszowe tytuły (należy pamiętać, że w naszym kraju wszystko poza Fifą, CS’em, LoL’em i HS’em jest niszowe), które o wiele lepiej potrafiły przystosować się do zasad, które przez lata były pielęgnowane przez zawodników reprezentujących 1stCav.

A trzeba przyznać, że wyżej wspomniane zasady, nie są tylko zwykłym zapisem, widniejącym na papierze. Wszystko w tej organizacji jest wzorowane na działaniu US Army. Mamy więc: sztab dowodzenia, brygady, dowódców itd. Struktura ta pozwoliła multigamingowi przetrwać 10 lat bez większych problemów.

 

Wszystkich zainteresowanych ofertą 1stCav eSport Club odsyłam na oficjalną stronę: www.1stcav.pl 

 

Jako administrator bloga INGAMING, jestem niezmiernie zadowolony z podjętej współpracy. Mam nadzieję, że okaże się ona owocna dla nas jak i dla naszego nowego partnera.

RDV

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.