Finały ESL Pro League Season 5: SK Gaming podejmuje G2 Esports a North zagra z Team Liquid

Jestem bardzo ciekawy tych dwóch spotkań, bo zapowiadają się naprawdę bardzo ciekawie, a szczególnie dlatego że gra Team Liquid.

 

liquid

Logo drużyny Team Liquid

Osobiście jestem zaskoczony bardzo dobrą postawą gry ze strony amerykańskiej formacji Team Liquid. Nie wiem, czy ktoś z Was na początku, powiedziałby że Amerykanie zajdą tak daleko w Dallas, a jednak zaszli bardzo daleko i zapewne awans w tabeli też będzie dosyć duży. Dlaczego tak piszę na temat Amerykanów? Bo według mnie odnieśli duży sukces. Nie wiem jak się zaprezentują podczas meczu z North, ale na pewno Duńczycy nie odpuszczą. Liquid swoją postawą już nieraz  udowodniło, że może postraszyć swoich przeciwników. Jestem ciekawy tej rywalizacji. Na ten mecz można mieć swoje trzy warianty, jeśli chodzi o wynik:

  1. Team Liquid będzie miało przewagę nad North.
  2. North doskonale wie, że gra z dobrą drużyną i także nie odpuści meczu.
  3. Szykuje się bardzo zacięty pojedynek.

 

sk

Logo SK Gaming

 

Mecz SK Gaming z G2.Esports

Ten mecz będzie pierwszy. Co tutaj można napisać? Na pewno G2 jest w bardzo dobrej formie, a brazylijska formacja również nie odstaje od swoich przeciwników. Zapowiada się dosyć ciekawe spotkanie.

 

Mitchu, a Twoim zdaniem, jakie to będą mecze?

Patrząc na poprzednie wyniki i dojście aż do tego momentu, tych czterech zespołów, uważam że naprawdę mecze będą niezwykle ciekawe i spowodują, że czasem będziemy się zastanawiać: co chcą zrobić zawodnicy, jakie zagranie, taktykę? Również wszystkie z wymienionych zespołów mają formę podczas turnieju w Dallas i zdaje sobie sprawę z tego, że tutaj może być różnie. Wszystkiego dowiemy się po spotkaniach.