ingaming

Nowy system współprac i partnerstw

Po wielomiesięcznych zmaganiach, możemy w końcu uchylić rąbka tajemnicy w kwestii systemu współprac oraz kolejnych zmian na stronie. Jeżeli więc współpracujesz z nami lub masz partnerstwo, to zachęcamy do przeczytania dalszej części tego wpisu. Zaznaczam, że jest on dość długi, więc radzę zarezerwować sobie trochę czasu.

 

Partnerstwa

Zdecydowaliśmy się zmienić trochę zasady dotyczące partnerstw. W dużej mierze uprościliśmy ich działanie. Od teraz nie będziemy już udostępniać informacji o naszych partnerach (dotyczyło to głownie postów). Ma to związek z faktem, że mało kto korzystał z tej opcji. W większości wypadków, partnerstwa ograniczały się głównie do wymiany logotypami – ten element nie ulegnie zmianie. Logotypy z odnośnikami, od teraz będą znajdować się tylko i wyłącznie w zakładce partnerzy. Ma to związek z pozycjonowaniem strony oraz jej estetyką (wiele z tych grafik nie wyglądało zbyt dobrze, a duża liczba odnośników negatywnie wpływała na ocenę strony głównej). Zmianie uległ także okres nieaktywności po którym partnerstwo jest kończone. W nowej wersji, zamiast 2 miesięcy wprowadziliśmy 30 dni. Wprowadziliśmy także ograniczenie co do minimalnej liczby lajków na fanpage’u, która obecnie wynosi 100 (oczywiście jesteśmy otwarci na wyjątki). Jest to spowodowane otrzymywaniem wiadomości od drużyn i organizacji, które liczą tylko i wyłącznie na łatwe i szybkie lajki (dla nas są bardzo często bezwartościowe). Więcej informacji na temat samych partnerstw znajdziecie w naszym dziale FAQ, punkt: 8, 9, 10.

 

Współprace

Zmiany nie ominęły także partnerstw. Tutaj jednak projekty, które dotychczas działały na pograniczu współpracy i partnerstwa, powinny być zadowolone. Zdecydowaliśmy się przenieść część z naszych partnerów do współprac. Ma to związek głównie ze zmianą podejścia do nich. Chcemy postawić bardziej na wymianę informacji pomiędzy poszczególnymi drużynami/organizacjami oraz projektami, które zdecydują się na współpracę z Ingaming. Z tego też powodu powstała specjalna grupa na facebooku, mająca wspierać te działania. Drużyny i organizacje, które podejmą z nami współprace, zostaną wyróżnione na specjalnie do tego przygotowanej podstronie. Dla projektów współpracujących z nami przewidzieliśmy także ciekawe zniżki na poszczególne usługi oferowane przez Ingaming. Do końca tygodnia pojawi się na naszym fanpage’u post z informacjami na temat tego, które projekty zostały przeniesione lub przyjęte do współprac. Więcej informacji na temat samych współprac znajdziecie w naszym dziale FAQ, punkt: 11, 12, 13.

 

Usługi

Od dłuższego czasu chcieliśmy wprowadzić coś, co z jednej strony pozwoli nam na zdobycie dodatkowych funduszy, a z drugiej wspomoże graczy esportowych oraz naszych partnerów. Mogliśmy w teorii dać opcję wysyłania nam donate’ów, ale stwierdziliśmy, że byłoby to sprzeczne z naszymi przekonaniami. Zdecydowaliśmy się więc, na wprowadzenie usług, za które będziecie mogli nam zapłacić. Więcej na ten temat przeczytacie w dziale Usługi, na naszej stronie.

 

Menu

Testujemy nowe menu górne, które mamy nadzieję, przypadnie wam do gustu. Dodaliśmy tam kilka nowych zakładek. Wprowadziliśmy także mapę strony w postaci spisu wszystkich podstron oraz wpisów, które dotychczas zostały opublikowane na naszym blogu. Liczymy oczywiście, na wasz feedback w tej sprawie.

 

Projekt CS:GO?

Nie zapomnieliśmy o tym projekcie. Na chwilę obecną, priorytetem jest jednak kwestia: współprac, partnerstw oraz usług. Nadal poszukujemy drużyny lub organizacji chętnej do wprowadzenia tego typu projektu u siebie. Ewentualnie, poszukujemy menedżera, który chciałby się zająć jego wprowadzeniem pod naszym nadzorem. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam do kontaktu poprzez facebooka lub drogą mailową.

 

 

RDV

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.