PGL Major Kraków 2017 – są już dostępne naklejki z logiem drużyny oraz autografami zawodników

W ubiegłym tygodniu na Steam w grze Counter-Strike: Global Offensive pojawiły się naklejki związane z nadchodzącym wydarzeniem w Krakowie, czyli PGL Major Kraków 2017.
Jeśli chodzi o naklejki to są dostępne już te z logiem drużyny i autografem zawodników. Z podpisami zawodników Virtus.pro prezentują się tak:

 

 

Paweł “Byali” Bieliński

Jarosław “PashaBiceps” Jarząbkowski

 

Janusz “Snax” Pogorzelski

Filip “Neo” Kubski

Wiktor “Taz” Wojtas

 

 

Źródło zdjęcia: www.izaktv.pl

Naklejka z autografem Pawła “Innocent” Mocka, gracza PENTA Sports:

Paweł “Innocent” Mocek – PENTA Sports

A tak prezentuje się naklejka PGL Major Kraków 2017:

PGL Major Kraków 2017 – szara

PGL Major Kraków 2017 – niebieska

Źródło zdjęcia: www.izaktv.pl

Obstawianie naklejek

Wybieramy sobie osiem zespołów, które awansują do dalszej fazy rozgrywek, którą są play-off’y: jedna drużyna wynikiem (w mapach)  3-0 oraz drużynę, która będzie miała wynik 0-3 i pożegna się z Krakowem. W play-offach również będziemy mogli obstawiać te drużyny, ale na zasadzie wygranego danego meczu. Za to przyznawane będą nam punkty.  Liczba zdobytych punktów pozwoli określić nam zdobyte trofeum: brązowe, złote czy też srebrne.

–  Bardzo dobrze, że powstało coś takiego. Naklejki prezentują się bardzo ładnie i zapewne będą również okazale wyglądać na naszej broni. Co do Pick Em Challenge, dość ciekawa zabawa. Możemy się sprawdzić. Z tego co widziałem, to również pojawiło się graffiti danej drużyny związanej z wydarzeniem.