ZACZYNAMY

Bez zbędnych fajerwerków, oklasków czy innych, tego typu środków – INGAMING zaczyna swoją działalność. Czym jednak jest ów projekt? Czym będziemy się zajmować w najbliższych miesiącach? Jest to doskonałe pytanie. Niestety na chwilę obecną nie możemy wam zdradzić tych informacji – przynajmniej nie w 100%.

Zamierzamy pisać o grach komputerowych, oraz o środowisku graczy, którzy często tworzą bardzo hermetyczną społeczność, zamkniętą na daną grupę odbiorców. Nasze działania mają na celu promowanie polskich amatorskich organizacji, bez których działania tych “większych” często nie miałyby sensu (o czym niestety się zapomina).

Przyświeca nam także jeszcze jeden cel, mianowicie pisanie otwarcie o tym, o czym nasza konkurencja nie ma odwagi nawet wspomnieć. Często będą to kontrowersyjne tematy, poruszające działanie poszczególnych mechanizmów, które rządzą obecnie rynkiem gier w naszym kraju.

Większość z tego, co będziecie mogli przeczytać na łamach naszego bloga, będzie pisana przez graczy dla graczy. Liczymy więc na wasze pomysły odnośnie serii artykułów, które będą tworzone przy naszej skromnej pomocy. W niedługim czasie, zamierzamy otworzyć rekrutacje na stanowiska nowych redaktorów. Jeżeli będziecie zainteresowani, to zapraszam was do śledzenia naszej strony.

Nisu

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.

1 komentarz do “ZACZYNAMY

Komentowanie zostało wyłączone.