Zakończenie współpracy z Infraction

Z dniem 27.11.2015 r. blog Ingaming.com.pl oficjalnie zakończył współpracę z organizacją Infraction Gaming. W momencie, gdy dołączyłem do INF  w 2012 roku, nie przypuszczałem, że uda nam się przetrwać razem tak długo. Nastawiałem się na dłuższy pobyt w tym zespole, jednak gdyby ktoś powiedział mi, że moja przygoda w tej amatorskiej organizacji potrwa 3 lata, najzwyczajniej bym mu nie uwierzył. To właśnie dzięki współpracy z Infraction w 2014 r. zdecydowałem się na stworzenie bloga, który w domyśle miał pokazywać “inne” oblicze e-sportu. Teraz przedstawiamy wam wpisy z zakresu: e-sportu, psychologii, ekonomii i coachingu, a także zajmujemy się wspieraniem młodych drużyn. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie doświadczenie jakie zdobyłem podczas pracy przy Infraction.

 

Powody zakończenia współpracy

 

Problem zaczęły stanowić pewne priorytety. Ostatnio o wiele więcej czasu poświęcam na prowadzenie bloga, niżeli na sprawy organizacyjne związane z Infraction. Można powiedzieć, że przez ostatni rok robiłem tam bardziej za ducha, niżeli za aktywną osobę, która faktycznie zajmowała się w INF jakimikolwiek działaniami. Dodatkowo, od pewnego czasu dało się odczuć, że nasza wizja prowadzenia gamingu (Honeya i moja) różni się diametralnie w kwestii podstawowych założeń. Damian bardziej skupiał na znalezieniu mocnej skillowo dywizji CS:GO, gdy ja chciałem skupić się na promowaniu młodych, perspektywicznych drużyn (niezależnie od rodzaju gry).

Po przeanalizowaniu tego wszystkiego, zdecydowałem, że doszliśmy do pewnego punktu granicznego, w którym nasze drogi muszą się rozejść. W innym wypadku stagnacja nadal by istniała i żadna ze stron nie byłby w 100% zadowolona z osiąganych postępów. Czasami lepiej jest zrobić jeden krok w tył, żeby następnie wykonać kolejne dwa do przodu.

Infraction Gaming dziękujemy za okazane zaufanie i długotrwałą współpracę, która umożliwiła nam stworzenie tego bloga. Mamy nadzieję, że ów organizacja nadal będzie się rozwijać i w przyszłości będziemy mogli śmiało stwierdzić, że Ingaming przyczynił się w pewnym stopniu do sukcesu INF.

 

PS. Od tego momentu rozpoczynamy poszukiwania nowego gamingu, który chciałby rozpocząć współpracę z nami. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu drogą e-mailową: [email protected]

RDV

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.