Drobne zmiany na stronie

Wpis będzie krótki, bo nie ma zbytnio nad czym się rozwodzić. Co bardziej wytrwali czytelnicy tego bloga zdążyli już pewnie zauważyć drobne zmiany, które zostały wprowadzone na stronie głównej. INGAMING w zamierzeniu, ma być projektem rozwojowym. Dlatego też podjęte zostały pierwsze działania, które powinny pomóc w utrzymaniu tego stanu rzeczy.

Pierwszą zmianą, która w jakimś stopniu będzie wpływała na pojawianie się kolejnych artykułów – jest podjęcie przeze mnie współpracy z Team Authentic i Esportowo.pl. Moja robota ogranicza się tam głównie do napisania kilku newsów w miesiącu, jednak jak to zwykle w życiu bywa, może się okazać, że przez wyżej wymienione obowiązki, kolejne wpisy na INGAMING, mogą być opóźnione.

Drugą zmianą, jest dodanie nowego partnera w postaci klanu FeN Team. Kiedyś napisałem, że zamierzam wspierać każdą organizację, która ma pomysł na Siebie i nie robi graczy w ch…. Za taką mogą niewątpliwie uznać nowego partnera, który istnieje od 2010 roku. Początkowo był to tylko i wyłącznie klan w grze Call of Duty 4. Z czasem, ilość dywizji poszczególnych gier  zaczęła się zwiększać i tym o to sposobem, cały projekt przeistoczył się w coś o wiele większego. Tym co wyróżnia ten klan od innych gamingów, jest podejście do e-sportu. W przeciwieństwie do wielu innych, polskich organizacji, chłopaki działają po to by grać i dobrze się przy tym bawić. Wszystkich zainteresowanych poczynaniami nowego partnera, zachęcam do odwiedzenia strony: www.fenklan.pl.

Trzecią zmianą, jest dodanie nowej zakładki o nazwie “STREAMY” w górnym menu strony. Do czego ma ona służyć? Będą tam zamieszczane streamy osób, które zdecydują się na podjęcie współpracy z naszym blogiem. Na chwilę obecną są to dwie osoby:

NeBu – mój dobry znajomy, a zarazem nieoszlifowany talent, który w przyszłości może sporo namieszać na scenie e-sportowej. Do jego największych osiągnięć można zaliczyć: wbicie Mastera w SC2 i zdobycie rangi Legendary  Eagle Master w CS:GO. Obecnie streamuje głównie OSU i CS:GO, chociaż czasami z sentymentu wraca do SC2.

MatiSC2 – Niektórzy mogą uznać to za żart i pewnie jakiś miesiąc temu bym się z wami zgodził. Obecnie, muszę jednak was zmartwić i z miejsca mówię, że podchodzę do tego jak do inwestycji na przyszłość. Gracz mający 13 lat, robiący na swoim kanale serie w stylu “lets play” i próbujący sił w grze SC2 jako profesjonalny gracz i caster – nie brzmi to może bardzo poważnie, jednak przemyślcie to jeszcze raz – nigdy nie chcieliście spełnić swoich marzeń? Jego osoba pokazuje, że można się zebrać na odwagę i spróbować swoich sił w tym, co chce się robić w przyszłości. Co z tego, że popełnia masę błędów – zawsze może je poprawić, a jak dobrze wiemy – im wcześniej zaczniesz robić to co lubisz, tym masz większą szansę na odniesienie w tej dziedzinie sukcesu.

W najbliższych planach jest znalezienie kilku nowych redaktorów, dodanie panelu z dotacjami, oraz  stworzenie podstrony, gdzie pojawią się dokładniejsze informacje na temat współpracy z naszym blogiem.

Na dzisiaj to chyba tyle. Zapraszam was do polubienia naszego profilu na facebooku (hype musi być!).

RDV

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.

5 komentarzy do “Drobne zmiany na stronie

  1. “nieoszlifowany talent” “MOŻE sporo namieszać na scenie e-sportowej” “wbicie Mastera w SC2 (no nie powiem, jebłem :D” ” Legendary Eagle Master w CS:GO – wut”

Komentowanie zostało wyłączone.