Co to jest Legit. Wiedza podstawowa.

Rozdział IV

Co to jest Legit.Wiedza podstawowa.

Legit – jest to użycie hacka w sposób niewidoczny dla innych graczy. Wszystkie potrzebne funkcje wyjaśnię ponownie. Podstawowymi elementami grania legit są:

Aimbot/funkcje:

Field Of View/FOV – pole widzenia/pole manewru – maksymalna wartość legit w moim mniemaniu to 4.

Smooth – złagodzenie – Dzięki tej funkcji aimbot staje się łagodniejszy czyt. bardziej niewidoczny dla trybu obserwatora. Zalecana wartość max.30 (taka sytuacja).

TriggerBot – automatyczny mechanizm spustowy (bez skojarzeń xD) – strzela wtedy gdy oponent znajduje się na naszym celowniku.
Przy odpowiednim opóźnieniu,zbindowniu pod klawisz i używaniu z głową jest praktycznie nie do wykrycia.

RecoilContorlSystem – jest to korekta rozrzutu celownika, dzięki czemu skupia się on bardziej na przeciwniku. Najlepiej jest używać go z aimbotem na ustawieniach legit, ponieważ bez niego zazwyczaj nie przynosi to upragnionego skutku.

Dla 90% sędziów z portali anticheataerskich jest nie do wykrycia na demach z HLTV-CS 1.6/SoruceTV-CS:S/GO TV-CS:GO, ale ja jestem w stanie stwierdzić czy ktoś tego używa. Czasem po prostu celownik nie zachowuje się tak jak narzuca to fizyka gry i dlatego przy odpowiednim obeznaniu z silnkiem gry + wprawnym oku, jest możliwy do wykrycia.

Esp – prostokąt wokół modelu osób z naszego teamu, bądź drużyny przeciwnika. Jest widoczny przez ściany. Ułatwia grę, ale musicie pamiętać, że dobry cheater używa go z rozwagą tj. nie celuje celownikiem przez ściany i inne tekstury tam gdzie się znajduje oponent. Jeśli ktoś ma problem z pohamowaniem się przy używaniu tej funkcji to lepiej niech jej nie używa.

Chams/kamuflaż – zdecydowanie jedna z najlepszych funkcji do grania legit, modele graczy z naszego lub przeciwnego teamu są pokolorowane np. terro na kolor czerwony, a ct na kolor niebieski.
Nie polecam używać z wallhackiem, ponieważ tak jak w przypadku esp nie każdy gracz jest na tyle logicznie myślący, by zdołać się dobrze ukryć przed innymi graczami. Wallhack + Chams – czyli widzisz pokolorwany model przez ściany. Sama funkcja Chams jest bardzo bezpieczna i nie do wykrycia przez innych graczy, gdy cheater używa ją bez WH. :]

Wallhack – umożliwia widzenie przez ściany modeli graczy z naszej drużyny lub z drużyny przeciwnika. Rozwaga w używaniu gwarantuje na prawdę duże ułatwienie. Jeśli wodzisz celownikiem za modelem kiedy grasz na WH – to lepiej daruj sobie tę funkcję (i tak Ciebie złapię!).

BunnyHop/Zajęczy Skok – umożliwia zautomatyzowany skok przy wciśniętym klawiszu odpowiadającym za tę funkcję.
Często cheaterzy używają tej funkcji w sposób nieprawidłowy, dzięki czemu można łatwo wykryć czy ktoś ma autoBH. Jednak gdy używasz tej funkcji z rozwagą to jesteś nie do wyłapania.

Przykład gry na ustawieniach legit:

© Copyright 2014 svchost.exe