Modyfikacja loga, nowe partnerstwo i kilka celów na przyszłość

Kolejne drobne zmiany zostały wprowadzone na stronie. Pierwszą z nich, jest lekki retusz loga, które od teraz zawiera pełny adres bloga. Zmiana ta jest podyktowana chęcią lepszego promowania strony w przyszłości, co miejmy nadzieję stanie się w najbliższym czasie.

 

Drugim nowym elementem jest podjęcie partnerstwa z młodym gamingiem, działającym obecnie pod nazwą noWay eSports. Pewnie dla wielu z was jest to kolejny “noname team” – poniekąd macie rację, jednak trzeba pamiętać, że praktycznie każdy klan/gaming zaczynał z tego właśnie miejsca i tylko dzięki sprawnemu zarządzaniu, część z nich zapisała się w historii polskiego e-sportu.

Poniżej możecie przeczytać krótką notatkę, która przybliży wam profil tej organizacji:

 

noWay eSports powstał 25.06.2015. Założycielem gamingu jest Patryk “BreLoK [-.^]” Brelski. W prowadzeniu gamingu pomaga mu Patryk “Florek” Jasiński. Aktualnie posiadamy dywizje: Counter-Strike: Global Offensive.

 

Co zaś się tyczy przyszłości bloga, w najbliższym czasie planujemy podjąć jedno większe partnerstwo. W ciągu kilku tygodni pojawią się kolejne 2 wpisy z nowego cyklu, nazwanego roboczo: Czarna Lista. Dodatkowo pojawiać się będą okazjonalne wpisy dotyczące ciągle zmieniającej się sytuacji na polskiej scenie e-sportowej. O wszystkim będziemy was informować na bieżąco za pośrednictwem strony lub profilu na facebooku.

 

 

Nisu

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.

2 komentarze do “Modyfikacja loga, nowe partnerstwo i kilka celów na przyszłość

Komentowanie zostało wyłączone.