ingaming

Plany Ingaming na 2019 rok

Jakie mamy plany na ten nowy rok oraz z czym dokładnie blog Ingaming ma być kojarzony w 2019? 

Wszyscy piszą na swoich blogach posty dotyczące celów na 2019 rok, to i ja nie będę gorszy. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, czego możecie spodziewać się po Ingaming w nadchodzących 12 miesiącach, to zapraszam do lektury.

Nie lubię planowania

Od razu zaznaczam, że nie jestem wielkim fanem planowania. Zapytacie dlaczego? Za każdym razem kiedy coś planuję, jakieś 80% celów zwyczajnie ulega zmianie. W efekcie lista początkowa różni się od tej końcowej diametralnie. 

Niemniej jednak planowanie jest ważne, szczególnie jeżeli dany projekt jest długoterminowy. Tym razem moja lista będzie publiczna. 

Ingaming Poradnik 3.0

Ingaming Poradnik 3.0 to roboczy tytuł serii około 10 nowych poradników dla: drużyn, graczy i organizacji esportowych. Planuję pisać przynajmniej po jednym tego typu tekście na miesiąc. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to dostaniecie trochę nowej, przydatnej wiedzy.

Kolejne recenzje komiksów

Zastanawiałem się czy nie przenieść recenzji komiksów na inną stronę, ale po namyśle stwierdziłem, że: komiksy, gry i esport, to nie jest złe połączenie. Plan na ten rok, to przynajmniej 10 recenzji. Jeżeli ktoś ma z tym problem – to niech nie czyta. ?

Zapewne pojawi się także jakaś lista wszystkich komiksów, które udało mi się przerobić – przynajmniej jeżeli chodzi o polskie wydania. W założeniu ma ona pomóc nowym czytelnikom w wyborze kolejnych albumów lub serii.

Pozostałe wpisy

Obstawiam, że w 2019 pojawi się przynajmniej kilka luźniejszych wpisów, będących komentarzem do aktualnej sytuacji w esporcie. Chciałbym także wrzucić tutaj dwa teksty, które opiszą podstawowe błędy, jakie udało mi się popełnić podczas prac nad Eyegame.pl oraz Syclik.pl. W końcu Ingaming ma także uczyć, a nie tylko publikować nic nie wnoszące do waszego życia wpisy.

Codzienne posty

Pomysł jest taki, żeby codziennie w godzinach popołudniowych pojawiał się przynajmniej jeden post na fanpage’u. Pomoże mi to utrzymać systematyczność, której wcześniej mi brakowało. 

Plany to tylko początek

To chyba tyle jeżeli chodzi o plany dotyczące Ingaming. Co z nich wyjdzie? Dowiemy się za rok. Osobiście mam nadzieję, że chociaż jeden z wyżej zapisanych punktów, zostanie ostatecznie zrealizowany. 


Jeżeli masz jakieś pytania, albo chcesz zaproponować temat, który powinniśmy poruszyć na łamach naszego bloga, to skontaktuj się z nami drogą mailową lub poprzez fanpage na Facebooku. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi wpisami.

RDV

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.