Zamknięte kwalifikacje do PGL Major Kraków 2017 – podsumowanie dnia trzeciego

Team Dignitas kontra Tengri

Zawodnicy z Danii zdecydowanie lepiej zaprezentowali się w tym spotkaniu. Tengri co prawda wygrało siedem rund, ale nic więcej nie było w stanie zrobić. Trzeba przyznać, że Tengri gra słabo w tych kwalifikacjach, ale w końcu zaczyna zdobywać więcej, niż jedną rundę. W meczu z Mousesports przegrali aż 16:1.

 

OpTic Gaming przegrywa z Renegades. Czy to jest kolejna niespodzianka tych kwalifikacji?

Drużyna z Ameryki (chociaż ma powiązania kanadyjsko-amerykańskie) przegrywa mecz z australijską formacją Renegades. Naprawdę, Australijczycy prezentują się z bardzo dobrej strony w Bukareszcie. OG to drużyna, która już nie jest tak samo mocna, jak była kiedyś. W zespole RUSH’a coś nie gra – dosłownie i w przenośni. Przegrywając wynikiem 16:10 nie pokazują, że są dobrym składem. Dla mnie jest to szok. Czy ktoś z Was spodziewałby się że OpTic mogłoby ponieść porażkę z zespołem, który jest drużyną z niższej półki?

 

Chińczycy grali dobrze, ale przegrali z Rosjanami – Vega Squadron

Szkoda, że Chińczykom z TyLoo tak słabo wychodzą te kwalifikacje i co prawda, przegrali dzisiaj swój mecz, ale też pokazali że potrafią grać dobrze. W pewnym momencie na mapie Inferno trochę się pogubili i nie wiedzieli, jak na niej zagrać, by móc zaskoczyć swoich rywali. Trzeba przyznać, że drużyna z Chin doskonale gra w CS:GO i czuje się bardzo dobrze na wszystkich mapach. Zawodnicy wiedzą, kiedy zaskoczyć, ale jak przegrywają, to ich gra wygląda bardzo słabo. TyLoo vs. Vega Squadron 10:16.

 

BIG pokonuje Immortals i są blisko awansu do Krakowa

Zespół z Niemiec doskonale zagrał na Cache przeciwko Immortals, którzy to nie wiedzieli jak można powstrzymać dobre ataki niemieckiego zespołu. Przegrywając mecz, niestety ale mają teraz duży problem i nie mogą stracić kolejnego meczu. Jeśli przegrają, nie zobaczymy ich na turnieju w Krakowie. BIG vs. Immortals – 16:9. Brazylijczycy także mają jakiś problem w zespole i podobnie jak OpTic, ich gra wygląda słabo.

Cloud9 wygrywa swój mecz przeciwko GODSENT

Cloud9 gra rewelacyjnie i dzięki dzisiejszemu zwycięstwu są naprawdę bardzo blisko tego, by awansować na Majora. Fenomenalną grę pokazuje Stewie2k, snajper Chmury9 potrafi zaskoczyć swoich przeciwników. Co do Szwedów z GODSENT, ich gra pozostawia wiele do życzenia. Zbyt wolno poruszają się na mapie, tracąc szybko zawodników, a najgorsze jest to, że również z rundami u nich jest kiepsko. Ostateczny wynik to 16:11 dla C9.

 

PENTA Sports nie pokonuje Mousesports

Niestety, ale drużyna Pawła “innocenta” Mocka nie dała rady pokonać Mousesports – pomimo ostrej walki. Mecz był bardzo wyrównany, ale niestety to nie zawodnicy PENTA Sports cieszyli się z ostatecznego wyniku. PENTA Sports vs. Mousesports 14:16.

 

Słaby wynik HellRaisers przeciwko Team Liquid

W przedostatnim meczu, Team Liquid podejmowało HellRaisers, ale tak słabej gry tej drugiej drużyny chyba nikt się nie spodziewał. Wysoka porażka drużyny bondika, 2:16. Amerykanie grali bardzo dobrze taktycznie, przez co wyszli zwycięsko z tego pojedynku i dlatego też jest taki wynik a nie inny.

 

Po trudnym spotkaniu G2 Esports wygrywa z FlipSid3 Tactics

Mecz pomiędzy G2 Esports a F3 chociaż na początku wydawał się być prosty dla drużyny z Francji, bo wygrywali wysoko. Później jednak FlipSid3 się podniosło i spotkanie nam się wyrównało. Drużyna Markeloffa w pięknym stylu powróciła do meczu i w pewnym momencie, to Francuzi zaczęli się gubić w grze. Końcówka meczu zrobiła się bardzo wyrównana i nerwowa. Jednak to G2 Esports wygrywa swój mecz 16:13.Znalezione obrazy dla zapytania G2 Esports CSGO