złota piątka

Jak dobrze znasz “Złotą Piątkę”? Czasy Counter Strike 1.6

Szybki test wiedzy, który pozwoli ci sprawdzić, jak dobrze znasz Złotą Piątkę, która grała za czasów Counter Strike’a 1.6.

Pierwszy tego typu quiz/test na naszej stronie. Nie wiemy czy wam się spodoba. Mamy jednak nadzieję, że podejdziecie do tego jak prawdziwi fani Złotej Piątki i będziecie walczyli o prawidłowe odpowiedzi do samego końca!

Test składa się z 15 pytań. Uprzedzam, że są one dosyć trudne, więc nie załamujcie się, jeżeli nie uda wam się zgadnąć wszystkiego za pierwszym razem.

Pro tip dla was

Drobna podpowiedź na start. Wybierając odpowiedzi polecamy zwrócić uwagę na fakt, że idea powstania Złotej Piątki (czyli najlepszego zespołu CS-a w kraju), nie zaczęła się od tych graczy, z którymi jest ona dzisiaj najbardziej kojarzona.

Strona z odpowiedziami

Jako bonus zostawiamy wam link do podstrony z odpowiedziami. Jedyny haczyk jest taki, że żeby się do niej dostać, należy wpisać hasło, które dostaniecie po przynajmniej jednym ukończeniu całego testu. Gotowi na zabawę?

Odpowiedzi: Link

Zapraszamy was także na drugą część testu o Złotej Piątce, którego premiera odbędzie się dokładnie za tydzień. Tym razem jednak, skupimy się na okresie gry Taza i spółki w CS:GO.

RDV

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.