Ingaming obejmuje patronat medialny nad AVAV ESPORTS CHALLENGE

Po rozmowie z przedstawicielem jednego z naszych partnerów – AVAV Esports, zdecydowaliśmy się wesprzeć medialnie ich inicjatywę. Mowa tutaj oczywiście o turnieju offline: AVAV ESPORTS CHALLENGE w skrócie – AEC. Uważamy, że ów event jest bardzo ciekawą formą propagowania e-sportu, która mamy nadzieję – okaże się strzałem w dziesiątkę i na stałe zagości w kalendarzu polskich imprez e-sportowych. Oczywiście zamierzamy dołożyć wszelkich starań, żeby tak się stało. Dlatego właśnie, zdecydowaliśmy się na objęcie tego turnieju patronatem medialnym.

Poniżej przedstawiamy informacje na temat samego turnieju oraz krótki opis tego, czego będziecie mogli spodziewać się na miejscu lub podczas oglądania streama z zawodów:

 

Serdecznie zapraszamy na Powiatowy Turniej z gry League of Legends w ramach AVAV ESPORTS CHALLENGE, który odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki. Cel turnieju jest prosty, dać zawodnikom i widowni dobrą zabawę i wiele nagród ufundowanych przez naszych sponsorów. Cały turniej odbywa się w czasie dwudniowym. Piątek to zamknięte eliminacje grupowe, na których będą tylko zawodnicy, lecz sobota to dzień wielkich meczy który zakończy się ekscytującym finałem na auli która przygotowana jest do pomieszczenia około 300 osób. Turniej będzie odbywał się w dniach 18-19 marca na auli ZSP NR 2 w Stalowej Woli.

Na dzień finałowy przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji, do jednych z nich należą gifty od G2A, serwery od serwisu pukawka.pl a także wiele, wiele więcej nagród materialnych!

Nie możesz przyjechać, to nie problem!

Oglądaj live w sobotę od godziny 12:00 i wygrywaj cenne nagrody!

Link do streama: http://www.hitbox.tv/AECtv

Plan działania jest prosty:

Oglądaj livestream!
Zaproś znajomych!
Przyjdź na hale!
Wygrywaj nagrody!

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/191051584597653/

 

Wszystkich zainteresowanych tym turniejem oraz osoby z okolic, które będą miały możliwość wybrać się osobiście na ten event, zachęcamy do udostępniania wydarzenia na facebooku oraz lajkowania profilu AVAV Esports. Pamiętajcie, że im więcej udostępnień i im większa reakcja z waszej strony, tym większa szansa, że turniej będzie odbywał się cyklicznie. Kto wie czy za rok, organizatorzy nie zdecydują się na hostowanie turnieju w CS:GO?

PS. Jako ciekawostkę dodam, że chociaż na piątek nie jest przewidziany żaden stream ze zmagań grupowych, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że relacja z tego dnia, będzie prowadzona w formie tekstowej na naszej stronie! Więcej informacji podamy już wkrótce.

Nisu

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.