weekly gg

Weekly.gg – prosty pomysł na usługę esportową

Ostatnio natrafiłem na informację o stronie Weekly.gg, która zajmuje się tworzeniem newslettera esportowego.

Pomysł na jej funkcjonowanie jest bardzo prosty. Zapisujesz się na newsletter i otrzymujesz co tydzień maila z najciekawszymi artykułami o  tematyce esportowej. Tylko tyle. A może aż tyle?

Geniusz tkwi w prostocie

Zacząłem się nawet zastanawiać, dlaczego nikt jeszcze nie zrobił podobnej strony w Polsce? Obstawiam, że znalazłoby się wielu chętnych, którzy korzystaliby z tego rodzaju ułatwienia – nawet jeżeli usługa dotyczyłaby tylko polskich portali esportowych.

Do leniwych świat należy

Jedyna odpowiedź jaka ciśnie mi się na usta to.. Lenistwo. Będąc jeszcze w Eyegame, rozważaliśmy wraz z pozostałymi redaktorami pomysł robienia newslettera dotyczącego turniejów offline. Miał on być dodatkową promocją Wyszukiwarki Lanów. Niestety pomysł upadł dość szybko, bo nikomu nie chciało się za niego zabrać..

Także jeżeli nie macie pomysłu na to, czym przyciągnąć do swojego projektu nowych użytkowników, to polecam wykorzystać rozwiązanie Weekly.gg. Oczywiście najpierw wypadałoby je usprawnić i dostosować do polskich realiów – wtedy usługa powinna chwycić.

Źródło: estnn.com


Jeżeli masz jakieś pytania, albo chcesz zaproponować temat, który powinniśmy poruszyć na łamach naszego bloga, to skontaktuj się z nami drogą mailową lub poprzez fanpage na Facebooku. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi wpisami.

RDV

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.