100 thieves

100 Thieves może skorzystać na zmianie właściciela OpTic Gaming

100 Thieves ma ochotę wrócić do CS:GO – najprawdopodobniej wraz z byłą dywizją OpTic Gaming.

Ostatnie zamieszanie ze zmianą właściciela OpTic Gaming dość mocno odbiło się na dywizjach tej organizacji. Zgodnie ze wszystkimi znanymi nam informacjami, popularny Greenwall pozostanie tylko z zespołem Call of Duty. Pozostałe formacje muszą więc szukać sobie nowego domu.

Duńczycy zostaną w USA?

Jeżeli chodzi o duński zespół CS:GO, to jego gracze najprawdopodobniej nie pozostaną zbyt długo bez kontraktów. Bardzo możliwe, że były skład OpTic zostanie przejęty przez 100 Thieves, które to zamierza wrócić do tego tytułu. Decyzja trochę kontrowersyjna – biorąc pod uwagę ostatnią przygodę 100T z brazylijskim zespołem.

Stabilizacja to klucz do przetrwania

To co jednak jest chyba najważniejsze, to fakt, że organizacja Nadeshota ma się całkiem nieźle. Nie przeszkadzają jej nawet słabsze wyniki dywizji League of Legends w LCS. Pozyskanie dywizji CS:GO, wydaje się więc kluczowe dla planów tej marki na drugą połowę 2019 roku.

Źródło: estnn.com


Jeżeli masz jakieś pytania, albo chcesz zaproponować temat, który powinniśmy poruszyć na łamach naszego bloga, to skontaktuj się z nami drogą mailową lub poprzez fanpage na Facebooku. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi pozostałymi wpisami.

RDV

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.