Ingaming wspiera Toaz Clan

Nie wiem czy ktoś się spodziewał podjęcia przez nas takiej decyzji, jednak po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, zdecydowaliśmy, że Toaz Clan, będzie przez nas sponsorowany.  Poniżej postaram się wyjaśnić wszystkie nieścisłości, które pomogą wam zrozumieć, dlaczego jest to korzystna forma współpracy dla obu stron.

 

Skład

 

Obiecałem chłopakom, że wymienimy ich skład na fanpage’u, jednak skoro zdecydowałem się napisać ten wpis, to jednak zrobię to oficjalnie tutaj. Jest to oczywiście młoda ekipa (poza jednym graczem), uważamy jednak, że zespół ma dobre predyspozycje by w przyszłości móc rywalizować z najlepszymi. Nie mamy tutaj na myśli najbliższych kilku miesięcy – obstawiamy, że za jakieś 2 lata, część z tych osób, będziecie mogli podziwiać na największych e-sportowych imprezach. Skład Toaz-Ingaming, prezentuje się następująco:

  • Bartłomiej “nervo” Cysewski
  • Kamil “Yup Rzepiński
  • Mieszko “Machu” Bielik
  • Dawid “Davii” Warmbier
  • Jakub “Jcob” Pilarski

Rezerwa:

  • Kacper ‘Neuron‘ Słomiński

Fanpage: Toaz-Ingaming

 

Wizja

 

Od samego początku istnienia strony ingaming.com.pl, naszym głównym celem było skupienie się na samych graczach. Fakt, opisujemy w naszych wpisach wiele tematów związanych ze środowiskiem e-sportowym, jednak zawsze staramy się przedstawiać ów otoczenie w taki sposób, by potencjalny player mógł wyciągnąć jakieś wnioski, które mogą mu się przydać w przyszłości. Ujmując to w bardziej skondensowanej formie, w przeciwieństwie do wielu innych, konkurencyjnych serwisów, nasz blog skupia się bardziej na wspieraniu: graczy, klanów, organizacji, a nie samego e-sportu, który często działa na zasadzie wykorzystywania pewnych grup społecznych.

Logicznym było dla nas, że w przypadku pojawienia się ciekawej, młodej drużyny, która ma chociaż w niewielkim stopniu poglądy zbliżone do naszych, zdecydujemy się wesprzeć ją w działaniach. Nie oznacza to jednak, że chcemy od razu zakładać gaming. Wiemy z jaką odpowiedzialnością wiąże się prowadzenie organizacji z prawdziwego zdarzenia i na chwilę obecną nie mamy zamiaru podejmować się czegoś, co mogłoby nas przerosnąć (o wiele łatwiej jest zrujnować dobrą markę, niżeli ją stworzyć od podstaw).

 

Reklama

 

Nasza “umowa” (o ile można ją tak nazwać) ogranicza się głównie do pewnych zobowiązań finansowych, a także do zapewnienia zaplecza organizacyjnego, które chłopaki będą mogli wykorzystać w przyszłości. Jest to dość młody skład i na chwilę obecną nie potrzebują organizacji e-sportowej, która potrafi tylko obiecywać, nie dając przy tym nic od siebie. Chcemy wypromować ich drużynę, która ma pewien potencjał i jeżeli tylko będą chęci ze strony samych graczy, na pewno zajdą daleko. Naszym zadaniem jest stworzenie produktu, do którego ta drużyna będzie mogła się zawsze odnieść. Wstępnie jesteśmy ugadani na około 6 miesięcy współpracy. Nie oznacza to jednak, że jeżeli pojawi się nowa, lepsza oferta, to zawodnicy nie będą mogli z niej skorzystać. Wręcz przeciwnie. Toaz Clan nie znika – nadal zachowuje swoją odrębność i suwerenność decyzji.

 

Nazwa

 

Zmiana nazwy w tym wypadku, to oczywiście zabieg czysto marketingowy. Zawodnicy nadal grają pod nazwą Toaz, natomiast, my dajemy wszystkim do zrozumienia, że za część wydatków w zespole, odpowiedzialny jest Ingaming. Nie jest to chyba pierwszy raz, gdy możemy spotkać się z podobną formą kooperacji – w tradycyjnym sporcie, możemy zaobserwować podobne zabiegi, które w większości przypadków dobrze się sprawdzają.

 

Plan

 

Priorytety mamy już ustalone. Pierwszym ważnym krokiem, będzie przygotowanie się zespołu do występu na turnieju offline, który ma się odbyć w styczniu. 2 miesiące to dużo czasu, wszystko może się zdarzyć, jednak jesteśmy dobrej myśli. W między czasie planowane są występy także w kilku mniejszych turniejach. W nadchodzącym miesiącu zademonstrujemy wam także nowe/stare logo teamu, które będzie odnosiło się w pełni do nazwy Toaz-Ingaming. Oczywiście wszystkie większe bądź mniejsze zmiany i osiągnięcia, będą publikowane u nas na stronie, także wszystkich fanów Toaz, zapraszamy do cyklicznego odwiedzania naszego bloga.

To chyba na tyle, jeśli chodzi o podstawowe info, które byliśmy wam winni.

 

PS. Jeżeli macie pytania, zawsze możecie wysłać je na naszego fanpage’a albo na maila – na pewno odpowiemy.

 

 

 

 

 

RDV

Właściciel bloga Ingaming. Kiedyś orędownik esportu, dzisiaj fan gier single player oraz seriali i komiksów.